Hotel

Hotel

Przytulne i komfortowe wnętrza pozwolą na spokojny wypoczynek w pokojach hotelowych i apartamentach. Po ciężkim dniu czeka na Państwa relaks w centrum spa, gdzie znajdują się sauna sucha, parowa, jacuzzi i kąpiele w piwie.

Browar

Browar

W pozostałościach zabytkowego browaru odtworzyliśmy stare metody warzenia naturalnego złotego trunku. Dzięki temu i odpowiednim drożdżom piwowarskim, piwo którego mogą się Państwo u nas napić, jest tak aromatyczne i smaczne.

Gastronomia

gastronomia

Zapraszamy na kulinarną przygodę smaków zaczynając od kuchni kaszubskiej, oryginalnej pizzy włoskiej po nowoczesne przekąski tapas w pubie. W przytulnych wnętrzach i miłej atmosferze nasz personel sprawi, że poczują się Państwo jak w domu.

Centrum konferencyjne

Centrum konferencyjne

Miodowa i Słodowa to dwie przestronne, klimatyzowane sale o nowoczesnym wyposażeniu. Spotkania i szkolenia odbywające się w naszych salach zawsze będą przyjemnym doświadczeniem.

Centrum Handlowe

Centrum handlowe

Miejsce udanych zakupów, wyróżniające się nowoczesną architekturą, dogodnym położeniem, w samym centrum miasta przeznaczone dla klientów ceniących sobie bezpieczeństwo, jakość i komfort robienia zakupów.

Już dziś wybierz termin pobytu, pokój i złóż rezerwację on-line! Oferty specjalne i promocje czekają!

WESELE Z KLASĄ